12120/51
Sukkerfad af blåt glas, på omvendt balusterfomet stilk. 19. årh. Conradsminde. H. 9,5. Diam. 15.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
48 bud