2441/1148
Alliancering af 14 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.80 ct. Farve: H. Klarhed: VS-SI. Str. 54.
Stemplet 18 kt. guld. Test viser 17 kt. guld
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
14 bud
905574 (Autobud) | ||
1131751 | ||
905574 (Autobud) | ||
1131751 | ||
905574 (Autobud) | ||
1131751 | ||
905574 (Autobud) | ||
1131751 | ||
905574 (Autobud) | ||
1131751 | ||
905574 | ||
961210 | ||
998139 | ||
894940 |