2043/8
Et sæt på tre franske stole af udskåret og bemalet træ, bestående af bergere samt et par armstole. Directoire. 19. årh. (3)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud