1643/40
Nordtysk Empire konsol af mahogni, prydet med indlægninger, front med tre skuffer, plade af gråbroget marmor. 19. årh. H. 77 L. 140. B. 49.
Brugsslitage. Plade med mindre afslag.
Ældre malerier og møbler, 24. oktober 2016
Vurdering
Hammerslag
12 bud