12015/25
Bentemarie Kjeldbæk (f. Herlev 1952)
Komposition. Sign. på bagsiden Bentemarie Kjeldbæk 2010/11. Olie på lærred. 80×40.
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag