2249/588
Kristian Devantier (f. 1971)
“Soft in there”, 2007. Sign., dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 60×70.
Nogle håndteringsmærker, men ellers original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag
11 bud