2017/599
Joan Miró, efter (f. Barcelona 1893, d. Palma de Mallorca 1983)
Uden titel. Tryksign. Miró, 153/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 35×25
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag
40 bud