2045/591
Axel Bentzen (f. København 1893, d. sst. 1952)
Udsigt ud af vindue. Sign. AB. Olie på lærred. 78×54.
Original stand.
Moderne kunst og design, 3. november 2020
Vurdering
Hammerslag