2132/1229
Akvamarinring af 18 kt. guld prydet med smaragdslebet akvamarin. Str. 58.
Accompanied by original box. Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 11. august 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud