12142/221
Lars Dan (f. Hørsholm 1960)
Komposition. Sign. Lars Dan 01. Litografi i farver nr. 120/150. Lysmål 34×24. Rammemål 49×37,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag