2423/92
Fransk lysekrone af guldbronzeret metal, dekoreret med kornaks og blomster, seks svungne lysarme. 19. årh. H. 55. Diam. 55.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt