1831/1611
Fransk Napoleon III kammerstage af sølv med lyseslukker, graveret med grevekrone. 19. årh. Vægt ca. 166 gr. H. 7,5.
Almindelig brugspatina, herunder mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 2. august 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud