2250/252
Georg Jensen. 21 årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. (21)
Bestående af: 1971–1972, 1975, 2×19772×1978, 2×1979. 1982, 2×1987, 1989. 1992–1993, 3×1994, 2×1995.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022
Vurdering
Hammerslag
10 bud