2249/720
Paul Christensson (f. Odense 1909, d. sst. 2004)
Komposition med figurer. Sign. Paul Christensson. Olie på masonit. 100×129.
Krakeleringer/optørringsrevner. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag
13 bud