2032/797
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved)
Bordlampe af grøn- og brunglaseret stentøj. Sign. monogram. H. inkl. skærm 52.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud