2203/35
Ovalt fransk spejl i ramme af sortmalet træ, udskåret med putti, fugle, rocailler og kæmninger. 19. årh.s slutning. H. 147. B. 100.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag