12038/115
Leif Madsen (f. Frederiksberg 1943)
Liljekonvaller. Sign. Leif Madsen, maj 98. Olie på lærred. 59×49.
Små ridser på rammen
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud