2435/​886

Dansk møbeldesign

Fem hylder, heraf fire af bøg og en af mahogni. Vægbeslag af bøg. (5)

Mål:

To hylder: H. 19. L. 180. D. 21.

To hylder: H. 19. L. 65. D. 21.

En Hylde: H. 30. L. 71. D. 31.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre mindre hak. Enkelt beslag med afslag. Malingstænk.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?