2124/​9024

“City” taske af mørk pink læder med mørke beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, en udvendig lynlåslomme, et lynlås rum med indvendig lynlåslomme og sort stof for. H. 20 x B. 41 x D. 16 cm.

Original dustbag medfølger.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på hanke og kanter og ridser i læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag