2124/9024
“City” taske af mørk pink læder med mørke beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, en udvendig lynlåslomme, et lynlås rum med indvendig lynlåslomme og sort stof for. H. 20 x B. 41 x D. 16 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på hanke og kanter og ridser i læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag