1513/163
Ovalt barok klapbord af egetræ. Delvist 18. årh. H. 72. B. 86. L. 50/100.
Senere plade. Restaureret. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 23. marts 2015
Vurdering
Hammerslag
24 bud