2449/890
Dansk møbeldesign
Et par sideborde af teak med vendbar plade, ene side med kork. 1970'erne. H. 43,5. Diam. 64,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Let løse samlinger.
Vurdering