2022/​104

Almue foldebænk af fyrre-, ege- og bøgetræ. 19. årh. L. 145.

Brugsslitage. Revner i træet. Ormehuller. Løs i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag