2022/104
Almue foldebænk af fyrre-, ege- og bøgetræ. 19. årh. L. 145.
Brugsslitage. Revner i træet. Ormehuller. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag