2032/647
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“III. Arrondisement”, Paris. Sign. Alechinsky, 4/99. Litografi i farver. Lysmål 22×29
God stand; undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
36 bud