2109/​564

Sandro Chia (f. 1946)

“Athletes”, 1988. Sign. S. Chia, 70/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 87 × 66. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

952616 1.000 kr.