2204/88
Thorvald Niss (f. Assens 1842, d. Frederiksberg 1905)
Skovparti med en lysning. Sign. T Niss. Olie på lærred. 57×52.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
13 bud