318/18
Bang & Olufsen
“Beocenter 6–26” med tilhørende vægbeslag. (2)
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Antagelig PIN-kode låst.
Typenr.: 9280 Itemnr.: 1818335 Serienr.: 20791961
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Højtaler gitter løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag