318/​18

Bang & Olufsen

“Beocenter 6–26” med tilhørende vægbeslag. (2)

Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.

Antagelig PIN-kode låst.

Typenr.: 9280 Itemnr.: 1818335 Serienr.: 20791961

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Højtaler gitter løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Tvangssalg, 12. december 2016

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK