1408/47
Ubekendt maler, 19. årh.
Nature morte med snepper, frugt og vin på et bord. Usigneret. Olie på lærred. Oval. 67×52.
Flere større reparationer/lapper på bagsiden. Mindre afskalninger.
Ældre malerier og møbler, 17. februar 2014
Vurdering
Hammerslag
28 bud