2132/751
Poul Sørensen (f. Frederikshavn 1931, d. sst. 2018)
Have med blomstende flora. Sign. Poul Sørensen. Olie på lærred. 96×66.
Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag