2436/20
Par rokoko spejle i ramme af forgyldt træ, udskåret med rocailler. 18. årh. H. 42. B. 22. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Spejlfelt med misfarvinger. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag