2445/31
Christian Zacho (f. Grenaa 1843, d. Hellerup 1913)
“Forår i Lellinge”. Sign. Chr. Zacho 1907. Olie på lærred. 104×137.
Verso rester af udstillingsetiket på blændrammen.
Enkelte minimale afskalninger. Behov for rensning samt let opstramning af lærred.
Vurdering
Hammerslag
32 bud
1113408 (Autobud) | ||
846261 | ||
1113408 (Autobud) | ||
846261 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
897385 | ||
1113408 (Autobud) | ||
277116 | ||
1113408 (Autobud) | ||
1169464 | ||
1113408 (Autobud) | ||
277116 | ||
1113408 | ||
897385 |