2414/180
Stephan Ussing (f. Skanderborg 1868, d. 1958)
Parti fra San Rufino. Sign. St. Ussing 1937. Olie på lærred. 53×55.
Enkelte små retoucheringer samt lille reparation. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag