903/242
Fransk kaminur af forgyldt bronze, urhus med figur, skive med plaketter af hvid emalje med romertal. Louis XV form, 19. årh.s slutning. H. 66. B. 36. D. 20.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Der gives ingen garanti for værkets funktion.
Antikker, møbler, kunsthåndværk, tæpper og bøger, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag