12116/21
Peter Busch (f. Næstved 1861, d. Lellinge 1942)
Skovparti. Sign. PB 94. Olie på lærred. Lysmål 27×38. Rammemål 38×50.
Ramme med mindre skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag