12024/78
Carl Milton Jensen (f. Slagelse 1855, d. Højbjerg 1928)
Skovparti. Sign. Carl Milton Jensen 1927. Olie på lærred. 33×48,5 cm. Rammemål 47×62,5 cm.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag