618/717
Georg Emil Libert (f. København 1820, d. sst. 1908)
Ved vandfaldet “De Syv Søstre” i Norge. Sign. G. Emil Libert 1846. Olie på plade. 15×13.
Behov for let overfladerensning.
Malerier, 3. maj 2006
Vurdering
Hammerslag
42 bud