2045/378
Konsolur af bronze, rigt støbt med bladværk og scene fra indisk tigerjagt. 19. årh.s slutning. H. 49.
Brugsslitage. Pendul samt optræksnøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag