2125/256
Tre stokke af træ med greb eller beslag af sølv, én med greb i form af vildsvinehoved og jagthund. 20. årh.s første halvdel. L. 84–88. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Graverede.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud