2413/9124
Fransk empire seng af senere bemalet træ med beslag af forgyldt bronze, madras medfølger. 19. årh.s begyndelse. H. 102. L. 197. B. 120.
Ridser og mærker. Restaureret. Brugsslitage.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag