2003/855
Poul Ekelund (f. Klippan 1921, d. Hjørring 1976)
Kystparti med fiskerbåde på stranden. Sign. Ekelund. Olie på lærred. 31×42.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag