2418/578
Rita Kernn-Larsen (f. Hillerød 1904, d. København 1998)
Uden titel. Sign. Rita Kernn-Larsen på bagsiden. Olie på lærred. 59×65.
Original stand. Minimale afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
1015002 | ||
904025 | ||
1015002 (Autobud) | ||
904025 | ||
1015002 (Autobud) | ||
904025 | ||
1015002 (Autobud) | ||
904025 | ||
1015002 | ||
904025 | ||
1078973 | ||
200737 |