2418/​578

Rita Kernn-Larsen (f. Hillerød 1904, d. København 1998)

Uden titel. Sign. Rita Kernn-Larsen på bagsiden. Olie på lærred. 59×65.

Original stand. Minimale afskalninger.

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag

24.000 DKK

12 bud

1015002 24.000 DKK
904025 23.000 DKK
1015002 (Autobud) 22.000 DKK
904025 22.000 DKK
1015002 (Autobud) 21.000 DKK
904025 20.000 DKK
1015002 (Autobud) 19.500 DKK
904025 19.000 DKK
1015002 18.500 DKK
904025 18.000 DKK
1078973 17.500 DKK
200737 17.000 DKK