1743/913
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Kvinde med barn. Sign. Otto P. skulptur af udskåret og patineret træ. H. 27.
Reparation på det ene skinneben.
Moderne kunst og design, 24. oktober 2017
Vurdering
Hammerslag
32 bud