2421/163
Clara Carl (f. København 1859, d. sst. 1939)
“Sommerdag i Vendsyssel”. Sign. C. Carl 92. Olie på lærred. 39,5×58.
Enkelte fine krakeleringer. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag
18 bud