1742/131
Peter Storck (f. Hamburg 1940)
Dansk bark udfor Kiel. Sign. monogram 17. Olie på malepap. 21,5×27.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 16. oktober 2017
Vurdering
Hammerslag