2431/​1307

Louis Vuitton

“Porte Documents” taske/mappe af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme, fire lommer, to lommer til kuglepenne og sort læderfor. H. 31 x B. 42 x D. 6,5 cm. 2004.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage og ridser på Epi læder. Et hul i for langs lynlås. God stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.

Fra i Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1046262 1.150 DKK
896810 (Autobud) 1.100 DKK
1046262 1.100 DKK
896810 (Autobud) 1.050 DKK
1046262 1.000 DKK
896810 (Autobud) 950 DKK
1046262 900 DKK
896810 850 DKK
1046262 800 DKK