2431/1307
“Porte Documents” taske/mappe af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme, fire lommer, to lommer til kuglepenne og sort læderfor. H. 31 x B. 42 x D. 6,5 cm. 2004.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage og ridser på Epi læder. Et hul i for langs lynlås. God stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
12 bud
881654 | ||
1046262 (Autobud) | ||
881654 | ||
1046262 | ||
896810 (Autobud) | ||
1046262 | ||
896810 (Autobud) | ||
1046262 | ||
896810 (Autobud) | ||
1046262 | ||
896810 | ||
1046262 |