922/​144

Et par franske empire stager af forgyldt bronze, hver med kvindelige monopodier og fødder, runde hvælvede baser. 19. årh.s begyndelse. H. 30 cm. Diam. 14 cm. (2)

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt. Forespørgsel