922/144
Et par franske empire stager af forgyldt bronze, hver med kvindelige monopodier og fødder, runde hvælvede baser. 19. årh.s begyndelse. H. 30 cm. Diam. 14 cm. (2)
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt. Forespørgsel