2048/35
Et par kinesiske armstole af hardwood, hver med sæder af fletværk. 20. årh.s begyndelse. (2)
Et armlæn limet. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag