11950/110
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Sign. MA 1994. Bly og akvarel på papir. Bladstørrelse 24×17. Uindrammet.
Minimale misfarvninger og håndteringsmærker.
Kunst, antikviteter & design (udskudt), 19. december 2019
Vurdering
Hammerslag
28 bud