2149/​9054

Seks balance klobener af forgyldt messing. 18. -19. årh. (6)

Proveniens: Privat samling

To med manglende stykke/brud, en monteret med øsken.

En privat samling lommeure, 6. december 2021

Ure ▸ Lommeure

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag