2149/9054
Seks balance klobener af forgyldt messing. 18. -19. årh. (6)
Proveniens: Privat samling
To med manglende stykke/brud, en monteret med øsken.
En privat samling lommeure, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag